במלאת לנו 120 יום של מסע שהם 4 חודשים מלאים מהיציאה מהארץ, הגיע הזמן לפנק אתכם בכמה נתונים במספרים בסדר חשיבות אקראי וגם כמה תמונות, כמובן 🙂 מתחילים!

4 מדינות עד כה: הודו (62 יום), נפאל (28 יום), תאילנד (שבוע וחצי) ומיאנמר (8 ימים מ-28 יום). 

7 טיסות בינלאומיות ופנימיות שעלו לשנינו יחד כ-1314$. בחישוב של קונקשנים עלינו על 9 מטוסים, אחד מהם היה רחב גוף – 777, כל השאר איירבסים 320 ובואינג 737. 

עברנו 3 הפלגות רציניות, כשהארוכה מכולן ארכה 15 שעות בנהר המפלצתי איירוודי (עליו עוד יסופר) במיאנמר. לא פחות מ-20 בינוניות – סירות וקאייקים – והוודג׳ עוד מוכן לספוג התזות של מי ים ומי נהר או אגם. בנוסף ברשימת התחבורה – רכבת, אוטובוס וקטנוע, הטריוויאלים וגם היו גמל וכרכרה רתומה לסוס. 

2-4 אימונים בשבוע בעזרת ה-TRX שמלווה אותנו מהארץ שקנינו במיוחד כדי לא להתנוון. תלינו אותו על דלתות, עצים ואפילו סורגים. 

271 עוקבים לפונדה (נכון לכתיבת שורות אלו), חיית האינסטגרם שמלווה אותנו נאמנה. מעלים תמונה אחת ביום כדי לא להמאיס, זה הזמן של מי שלא עוקב להצטרף כאן

4 ספרים נקראו עד כה. ליתר דיוק 3, אני בדיוק ברביעי – ״מקימי״. אחד ״ילדים מקנבס״ של גל שגיא, אחר ״סוס אחד נכנס לבר״ (לוקח לו הרבה זמן להיכנס, אגב) וגם ״הודו – יומן דרכים״ של קרליבך על המסע שלו להודו (לא הכי אקטואלי, אגב). המשותף לכולם הוא המסע שהדמויות עוברות, מתאים כמו יד לכפפה, לא מצחיקים בכלל אבל עדיין ישבו על המשבצת הנכונה. 

3 תספורות, כשהאחרונה, התאילנדית יצאה מחרידה רצח והרסה לי את כל התמונות מהחודש האחרון, בכולן נראיתי מקומי לגמרי. אבל אני עדיין אופטימי לתיקון בתספורת הבאה. 

מעל ל-50 מלונות, הוסטלים, גסטהאוסים, הום-סטייז ולודג׳ים בהם ישנו, לרוב רק שנינו. ב-3 מקומות נדרשנו או התפשרנו בלינה משותפת בדורמז. הפעם האחרונה הייתה באמת סבירה ואפילו ישנו יחד במיטה העליונה. היה נעים להפליא!

והמספר שמסקרן את כולם: כמה כסף הוצאנו עד כה? כ-8,500$ לכל ההוצאות, חלקו את זה ב-120 ול-2 ותגלו כמה עלה לנו לאדם ליום.